Upravit stránku

Výroba doplňků stravy

Spotřeba potravinových doplňků každoročně strmě stoupá. Naše společnost patří mezi významné dodavatele potravinových doplňků na český a evropský trh. Pro naše zákazníky dokážeme připravit jednotlivé receptury potravinových doplňků a následně realizovat výrobu potravinových doplňků či výrobků sportovní výživy. Do České republiky dovážíme široké portfolio aktivních látek, ze kterých jsme pak pro naše zákazníky schopni vyvinout a vyrobit celou řadu potravinových doplňků. K vybraným aktivním látkám můžeme dodat klinické studie, které zákazníkům umožní pracovat s odbornými claimy. Výroba potravinových doplňků probíhá pod certifikací ISO 9001 a IFS. Pro naši výrobu používáme jen suroviny nejvyšší kvality a výroba probíhá pod přísnými podmínkami GMP a HACCP. Pro naše zákazníky zajištujeme i výrobu tablet a kapslí.

Kromě výroby vybraných potravinových doplňků zajišťujeme i jejich plnění a následnou adjustaci. Zákazník pak od nás dostává již připravený finální produkt, který může být bez dalších zásahů uveden na trh.

Naše společnost nabízí výrobu potravinových doplňků jak v tekuté formě, tak i práškové. K tomuto účelu používáme profesionální homogenizátory sypkých směsí či tekutých forem.

Hledáte dodavatele potravinových doplňků či sportovní výživy? Kontaktujte nás.