Upravit stránku

Novinky

Novinky

PF 2019

Společnost ACE Trade přeje Všem přátelům a obchodním partnerům příjemné prožití svátků vánočních a šťastný nový rok.

Oslava 20 let od založení firmy ACE Trade

Společnost ACE Trade letos slaví dvacáté výročí od svého založení a při této příležitosti uspořádala v sobota 19. května 2018 společenské setkání obchodních partnerů, zákazníků a zaměstnanců.

Veletrh in-cosmetics Global Amsterdam 2018

Ve dnech 17. - 19. 4. 2018 se reprezentace společnosti ACE Trade již po devatenácté zúčastnila jednoho z největších a nejvýznamnějších kosmetických veletrhů na světě in-cosmetics Global v holandské metropoli Amsterdam.

Založení společnosti AstaTec zabývající se distribucí látky Astaxanthin

Společnost ACE Trade založila se společností RSJ investments novou společnost Astatec, která se zaměřuje na prodej a distribuci aktivní látky Astaxanthin. V portfoliu produktů společnosti AstaTec naleznete jak práškovou formu Astaxanthinu, tak 5% a 10% viskózní olej Oleoresin. Cílem společnosti je ekologicky šetrná produkce přírodního Astaxanthinu s velkým důrazem na udržitelný rozvoj a distribuce vysoce kvalitních produktů na evropský a světový trh.

Společnost ACE Trade i letos podporuje festival Jeden svět

První polovina dubna je v Ústí nad Orlicí již pevně spjata s festivalem Jeden svět. Jubilejní desátý ročník festivalu filmů o lidských právech se koná od 7. do 14. dubna v prostorách Malé scény. Festivalový týden nabídne divákům rekordních 23 dokumentárních filmů z celého světa s celou řadu doprovodných besed, výstav či divadelní představení.

Nový konzervant kosmetických produktů euxyl® K 720

Společnost Schülke & Mayr přichází na trh s novým kosmetickým prostředkem euxyl® K 720 pro moderní kosmetické aplikace s nízkými hodnotami pH. Euxyl® K 720 je ideálním řešením pro vlhčené ubrousky a zklidňující hydratační aplikace. Účinkuje proti bakteriím, kvasinkám a plísním až na pH 5,5. Celosvětové uvedení produktu na trh proběhlo 2. listopadu 2017 v Bangkoku v Thajsku.

Rozšíření výrobního portfolia vlhčených ubrousků

Na začátku letošního roku jsme rozšířili naší výrobně technologickou základnu o další 3 nové stroje na výrobu vlhčených ubrousků. Jedná se o stroje na výrobu single skládaných ubrousků, single rolovaných ubrousků a ubrousků balených v tzv. sašetkách.

Novinky od Schülke & Mayr v oblasti kontroly výrobní hygieny

Společnost Schülke & Mayr uvádí od března 2015 na trh novou vylepšenou verzi produktové řady mikrocount® splňující náročné požadavky zákazníků. Testovací proužky mikrocount® jsou nově potaženy po obou stranách speciálním agarem, na kterém dochází k růstu mikroorganizmů. Nová řada produktů mikrocount® nabízí rychlou a spolehlivou kontrolu hygieny.