Upravit stránku

Novinky

Novinky

PF 2019

Společnost ACE Trade přeje Všem přátelům a obchodním partnerům příjemné prožití svátků vánočních a šťastný nový rok.

Oslava 20 let od založení firmy ACE Trade

Společnost ACE Trade letos slaví dvacáté výročí od svého založení a při této příležitosti uspořádala v sobota 19. května 2018 společenské setkání obchodních partnerů, zákazníků a zaměstnanců.

Veletrh in-cosmetics Global Amsterdam 2018

Ve dnech 17. - 19. 4. 2018 se reprezentace společnosti ACE Trade již po devatenácté zúčastnila jednoho z největších a nejvýznamnějších kosmetických veletrhů na světě in-cosmetics Global v holandské metropoli Amsterdam.

Založení společnosti AstaTec zabývající se distribucí látky Astaxanthin

Společnost ACE Trade založila se společností RSJ investments novou společnost Astatec, která se zaměřuje na prodej a distribuci aktivní látky Astaxanthin. V portfoliu produktů společnosti AstaTec naleznete jak práškovou formu Astaxanthinu, tak 5% a 10% viskózní olej Oleoresin. Cílem společnosti je ekologicky šetrná produkce přírodního Astaxanthinu s velkým důrazem na udržitelný rozvoj a distribuce vysoce kvalitních produktů na evropský a světový trh.

Společnost ACE Trade i letos podporuje festival Jeden svět

První polovina dubna je v Ústí nad Orlicí již pevně spjata s festivalem Jeden svět. Jubilejní desátý ročník festivalu filmů o lidských právech se koná od 7. do 14. dubna v prostorách Malé scény. Festivalový týden nabídne divákům rekordních 23 dokumentárních filmů z celého světa s celou řadu doprovodných besed, výstav či divadelní představení.