Upravit stránku

Suroviny potravinářský průmysl

V naší nabídce je dnes přes 500 druhů extraktů a aktivních látek, které mají široké využití v různých oborech potravinářského průmyslu. Jsme dodavatelem jak evropských typů bylin, ale i celé řady extraktů z exotických oblastí.

Nabízíme také celou řadu vitamínů, minerálů a aktivních látek od italské společnosti A.C.E.F. Výhodou našich dodávek je možnost odběru malého množství surovin, kde naše dodávky u vybraných typů začínají již na množství 100 g.

Jako dodavatel surovin do potravinářství tak přinášíme našim zákazníkům flexibilní služby a nezatěžujeme jejich sklady nadměrným množstvím surovin. Realizuje také celou řadu dodávek nápojových emulzí, které vyvíjíme na základě přání našich zákazníků.

V poslední době jsme velice aktivní v dodávkách probiotických kmenů do různých forem potravinářských výrobků a doplňků stravy.

Jsme také významným dodavatelem surovin pro kloubní výživu. Jako jsou MSM (metylsulfonylmetan), glukosamin, chondroitin či kyselina hyaluronová.

V našem portfoliu také najdete různé druhy kyseliny bosweliové, určené jak do potravinářského průmyslu, ale i farmaceutického.

V současné době exklusivně zastupujeme tyto světové výrobce surovin: